ردیابی خودرو و دقت جی پی اس خودرو

ردیابی خودرو

ردیابی خودرو و دقت جی پی اس خودرو

ردیابی خودرو با فناوری جی پی اس و ال بی اس:

یکی از سوالاتی که همواره فکر برخی از کاربران سیستم های ردیابی خودرویی را به خود مشغول می کند مسئله دقت سیستم های ردیابی و به علاوه موضوع حدود جغرافیایی ای است که دستگاه های جی پی اس در آن قادر به کارکردن می باشند.

با توجه به ساده تر بودن موضوع دوم ابتدا به آن پاسخ داده و سپس به موضوع اول می پردازیم.

با توجه به این که دستگاه های ردیاب خودرو و ردیاب شخصی اطلاعات خود را همواره از ماهواره هایی میگیرند که بر بالای سر ما وجود دارند و مدام در فضا و در مدار های مشخصی در گردش هستند، بدیهی است که هیچ محدودیت مکانی برای کارکرد این دستگاه ها وجود نداشته و در هر نقطه ای از کره زمین اعم از بیابان و خیابان و دریا و جاده و … قابل استفاده بوده و به طور کلی سامانه جی پی اس یک سامانه جهانی و با استاندارد های بین المللی می باشد.

 

ردیابی خودرو

اما در رابطه با موضوع اول باید گفت خوشبختانه تکنولوژی جی پی اس و ردیاب همواره رو به رشد بوده طوری که تا کنون به سرعت، دقت و کیفیت بسیار مطلوبی رسیده است. ردیاب های عرضه شده در بازار توسط نیکان جی پی اس دارای دقتی برابر با ۵ متر خطا می باشند که عدد بسیار خوبی بوده و اصولا تمام نیاز برای کاربرد های خودرویی و شخصی را بر آورده می سازد.

اما یکی از نکات مهم موجود درباره ردیاب های نیکان جی پی اس قابلیت استفاده از مکان یابی آنتن موبایل ال بی اس، علاوه بر استفاده از تکنولوژی جی پی اس می باشد که علاوه بر بالا بردن دقت و امنیت، امکان استفاده از ردیابی LBS در مواقعی که سیستم جی پی اس به هر دلیلی قابل استفاده نیست می باشد. این سیستم ها به تنهایی دقتی کمتر از جی پی اس دارند ولی در صورت استفاده توام با سیستم جی پی اس کاربرد بسیاری پیدا می کنند.

تقریبا تمامی جی پی اس های گروه تجاری نیکان جی پی اس این ویژگی را داشته و علاوه بر ردیابی آنلاین از طریق سامانه جی پی اس، از تکنولوژی ردیابی آنلاین ال بی اس هم استفاده می کنند که این ویژگی از حیث بالا بردن کارایی، دقت و قابل اعتماد بودن، در نوع خود بی نظیر است.

 جهت خرید و یا مشاوره در ازتباط با دستگاه های ردیاب و جی پی اس خودرو با ما تماس بگیرید:

۴۶۰۴۶۰۵۱ – ۰۲۱  و  ۰۹۰۱۸۰۲۴۵۴۵  

2 thoughts on “ردیابی خودرو و دقت جی پی اس خودرو

 1. وحید میگوید:

  با درود
  اگر خودرو بطور فابریک دارای جی پی اس باشد آیا می توان فقط ردیاب را روی آن نصب کرده و از طریق موبایل خودرو را ردیابی نمود؟؟؟؟

  • admin میگوید:

   با سلام و تشکر از سوال شما
   بله ، جی پی اس فابریک موجود روی خودرو صرفا جهت مسیریابی استفاده شده و امکانات ردیابی و ضد سرقت و کنترل توسط موبایل ( ردیاب خودرو) را ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *