عوامل حساسیت زا با Sensio Air بیابید:

دستگاه تست الودگی هوا

عوامل حساسیت زا با Sensio Air بیابید:

جدا از عوامل محیطی، فصلی و غذایی که خواسته و ناخواسته باعث آلرژی می شوند، بسیاری از عوامل آلرژیک در خانه های ما نفهته اند. خانه های کثیف و نامرتب مکان مناسبی برای تجمع انواع گرد و غبار، حشرات، قارچ، کپک و از همه مهم تر سوسک است.

انبوه کاغذها و روزنامه ها و چیزهای به درد نخور را از این محیط دور کنید. بعد نقاط جذب و تکثیر عوامل حساسیت زا را بروبید. کتاب های کهنه، گل های خشک شده و اسباب بازی های نرم قدیمی را دور بیندازید. بهتر است دمای منزل کمتر از ۲۱ درجه سانتی گراد باشد، قارچ ها و سوسک ها به شدت علاقه مند به فضاهای گرم و مرطوب هستند.

دستگاهSensio Air به شما کمک می‌کند عوامل حساسیت زای محیطی را از طریق اپلیکیشنی روی گوشی خود مشاهده و از بروز حساسیت جلوگیری کنید.

دستگاه تست الودگی هوا

در نگاه اول به این شیء برنزی در نمایشگاه CES 2018، شاید فکر کنید با یک مدل زیر دریایی مواجه شده‌اید. اما این ابزار جدید که Sensio Air نام دارد، به افراد کمک می‌کند که به شکل معجزه آسایی از عوامل حساسیت‌زا در محیط بیرون از منزل آگاه شوند و راهکاری برای جلوگیری از بروز حساسیت در خود بیابند. حساسیت‌های مختلف تنفسی یا پوستی امروزه از عواملی است که به شکل گسترده سلامت افراد را تهدید می‌کند یا باعث بروز علائمی آزاردهنده می‌شود. این ابزار که قابلیت نصب در سطوح شهرهای مختلف را دارد، با کمک سنسور های خود، عوامل حساسیت‌زا در محیط را شناسایی می‌کند و از طریق اپلیکیشن مخصوص به خود، کاربر را آگاه می‌سازد.

نحوه عملکرد Sensio Air به این شکل است که با قرارگیری در منزل کاربران، دستگاه شروع به اندازه‌گیری و پایش ذرات هوا نظیر گرد و غبار، گرده گیاهان و هاگ قارچ‌ها می‌کند. وقتی علائم حساسیت در کاربر ظاهر شد، او به راحتی می‌تواند ذرات موجود در هوا را از طریق اپلیکیشن اندروید یا آی‌او‌اس رؤیت کند. این اپلیکیشن با ۲۲۰ سنسور دیگر در سرتاسر دنیا در ارتباط است که برای اندازه گیری آلودگی هوا و وضعیت جوی تعبیه شده‌اند. سپس اپلیکیشن با داده‌های جمع‌آوری شده قادر است به محض کشف ذرات یا شرایط حساسیت‌زا در محیط اطراف کاربر، اخطاری برای او ارسال کند. Sensio Air در دو سایز مختلف در آمریکا عرضه می‌شود که قیمت سایز کوچکتر ۲۹۹ دلار و قیمت برای ابعاد بزرگ‌تر آن هزار دلار خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *