دزدگیر سیم کارتی خودرو و نحوه عملکرد آن

دزدگیر سیم کارتی

دزدگیر سیم کارتی خودرو :

دستگاه دزدگیر سیم کارتی خودرو برای صاحبان خودرو یک ابزار مقرون به صرفه است. همچنین ضد سرقت و دارای امکانات نظارت مکانی و ایمنی خودروی شماست.این مقاله با هدف توضیح مزایای اصلی دستگاه دزدگیر سیم کارتی یا ردیاب ماشین ، که ویژگی هایی برای جستجو، هزینه های اولیه و نحوه نصب آن نوشته شده است.این دستگاه با ورود یک سیم کارت به درون دستگاه این قابلیت را به شما میدهد که بتوانید از طریق تلفن همراه خود از وضعیت خودروی خود باخبر شوید. دزدگیر سیم کارتی خودرو نیز می تواند در زمان سرقت محل خودرو را نمایش دهد. شما با خرید این دستگاه میتوانید به راحتی اطمینان حاصل کنید که خودروی شما در امنیت کامل به سر میبرد. توجه داشته باشید که در واقع یکی از بخش های مهم این دستگاه ردیاب سیم کارتی می باشد.

 

مزایای اصلی دستگاه دزدگیر سیم کارتی خودرو

اطلاع رسانی و ضد سرقت

غیر فعال کردن ماشین از راه دور

نظارت بر مکان خودروی شما

نرم افزار و برنامه های موبایل

نصب دستگاه ردیابی خودرو

نرم افزار ردیابی

 

ردیاب خودرو
ردیاب خودرو

هشدار سرقت یا حرکت خودرو

یک سیستم هشدار در این دستگاه ها نصب شده است که برای هشدار دادن به افرادی که نزدیک به ماشین هستند مورد استفاده قرار میگیرد و یا هشدار به افرادی که قصد سرقت از خودروی شما را دارند. اما اگر صاحب ماشین بیش از ۵۰۰ متر از ماشین خود فاصله دارد، بعید است که صدای هشدار را بشنوند. این نوع رویداد ناگوار را می توان به سرعت با استفاده از یک دزدگیر سیم کارتی خودرو متوقف کرد که می تواند مالک را در صورت جابجایی و حرکت خودرو از مکان پارک شده مطلع سازد. با استفاده از این دستگاه ها گزارش هایی از جمله سرقت ماشین ها اطلاع داده نشده است مگر اینکه توسط شخص دیگری با کلید وسیله نقلیه ی شما انجام شده باشد.

 

اطلاع رسانی از طریق مسنجر

یکی دیگر از ویژگی های این دستگاه این است که دزدگیر سیم کارتی خودرو می تواند به زنگ هشدار ماشین متصل شود.اگر زنگ هشدار اتومبیل فعال شود، پیام متنی به صورت خودکار به تلفن همراه شما ارسال خواهد شد که به شما اجازه می دهد تا ماشین خود چک کنید و در صورت لزوم به پلیس اطلاع دهید. این به میزان زیادی توانایی شما را برای جلوگیری از سرقت و آسیب به ماشین افزایش می دهد.

 

ماشین خود را از راه دور قفل کنید

یک ویژگی واقعا عالی دزدگیر سیم کارتی خودرو این است که از راه دور ماشین را قفل می کند.به عنوان مثال، نرم افزار تلفن همراه رایگان FleetMinder  می تواند برای غیر فعال کردن برق الکتریکی خودرو به صاحب ماشین پیام دهد.این یک ویژگی بسیار مفید برای جلوگیری از راه اندازی وسیله نقلیه پس از سرقت است.غیرفعال کردن راه دور همچنین میتواند یک عملکرد امنیتی اضافی برای جلوگیری از سرقت وسایل نقلیه باشد (به عنوان مثال در هنگام ترک پارکینگ، در پارکینگ فرودگاه یا گاراژ خانه در هنگام تعطیلات).

 ماشین خود را پارک کنید و سپس دکمه ی غیر فعال کردن در برنامه تلفن همراه را فشار دهید، در حال حاضر سیستم برقی ماشین شما قطع میشود.

دزدگیر سیم کارتی
دزدگیر سیم کارتی

مکان یابی سریع با استفاده از دستگاه دزدگیر سیم کارتی خودرو برای صاحبان خودرو

علاوه بر ویژگی های سخت افزاری دستگاه دزدگیر سیم کارتی خودرو ، یک جزء حیاتی “نرم افزار” است که برای صاحب خودرو در دسترس است. این یک امر مهم است که توانایی پیدا کردن خودرو را تسریع میبخشد.

اطلاعاتی که می توانید از دستگاه دزدگیر سیم کارتی خودرو بدست آورید عبارتند از:

در حال حاضر ماشین من کجاست؟

ماشین به کجا انتقال داده شده است و از چه مسیری؟ (این نیز بسیار مهم است اگر دزد دستگاه ردیابی خود را پیدا کرده و آن را غیرفعال می کند – حداقل شما باید مسیر طی شده و مکان نهایی را در اختیار داشته باشید.)

در کجا و چه زمانی سفر کرده است؟

چند کیلومتر اتومبیل من امروز، این هفته یا این ماه سفر کرد؟

همانطور که دستگاه دزدگیر سیم کارتی خودرو باید از طریق شبکه تلفن همراه ارتباط برقرار کنند، سایر حامل های تلفن همراه هزینه استفاده از سیم کارت و داده ها را پرداخت می کنند. هنگامی که سیم کارت دارید، آن را وارد دستگاه ردیابی کنید و سپس ردیاب را در ماشین خود نصب کنید.

 

نصب دستگاه دزدگیر سیم کارتی

دستگاه دزدگیر سیم کارتی خودرو را می توان به آسانی در هر ماشینی نصب کرد. به این منظور باید از تکنولوژی نصب ردیاب مخفی بهره برد .برای این کار دو گزینه اصلی وجود دارد:

سیم کشی دزدگیر

خود دزدگیر که به سوکت موجود در ماشین شما متصل می شود.

هر دو مزایا و معایب خود را دارند:

مزایا:

اتصال قوی تر

ردیاب می تواند پنهان شود

معمولا دزدگیر سیم کارتی خودرو با یک اتصال آنتن GPS بهتر مکان دقیق تر خودرو را تشخیص میدهد.

می توان به هشدار ماشین، سوئیچ اتوماتیک، عملگر های های غیر فعال کننده ی خودرو از راه دور و سایر ورودی ها و خروجی ها نظیر نظارت بر سنسورهای سوخت، پنجره های خودکار، قفل و غیره متصل شود و آن ها را کنترل کند.

معایب:

نیاز به پرداخت هزینه دارد.

تلاش برای برداشتن آن در آینده، هنگام فروش ماشین

نصب ردیاب در داشبورد
نصب ردیاب در داشبورد

اگر شما قصد استفاده از ویژگی های اضافی دارید، سیم کشی اضافی مورد نیاز است و بهتر است با یک نصاب حرفه ای یا برقکار حرفه ای مشورت کنید.

کاربرد های دیگر دستگاه دزدگیر سیم کارتی خودرو

-راه اندازی و کنترل و مدیریت اتومات فلاشر های خودرو در صورت باز ماندن درب خودرو و فراموشی  صاحب خودرو

-سازگاری با سیستم برق تمامی خودرو های جدید تولید شده

-اندازه گیری دقیق بدون خطا و نمایش مقدار عددی ولتاژ باطری و همچنین دینام خودرو به علاوه ی باطری بکاپ داخلی دستگاه

-قابلیت کنترل خودکار دستگاه دزدگیر سیم کارتی خودرو در هنگام فراموش کردن فعال کردن آن توسط صاحب خودرو

-سازگاری با گوشی هایی که قابلیت حسگر اثر انگشت را دارند.

شما با خرید این دستگاه کنترل کلی ماشین خود را در دست خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *