خرید جی پی اس خودرو و نکات ضروری در هنگام خرید ردیاب خودرو

نکات مهم در زمان خرید جی پی اس خودرو

خرید ردیاب خوردو و نکات ضروری در خرید ردیاب ماشین

خرید ردیاب خودرو یکی از دغدغه های افرادی است که به وسیله نقلیه خود اهمیت می دهند. جی پی اس خودرو دستگاهی کوچک و الکترونیکی است که با استفاده از سیگنال های جی پی اس (GPS) که از طریق ماهواره دریافت می کند ، محل دقیق خودرو را به صاحب آن اطلاع می دهد . با توجه به عملکرد این دستگاه در مواقع اضطراری ، اطمینان از کیفیتی قابل قبول در دستگاه و متعلقات آن حق خریدار است که این آگاهی از خرید تابع نکاتی است که اطلاع داشتن از این موارد می تواند در خرید ردیاب خودرو یی مطمئن کمک شایانی بکند . برای انتخاب بهترین gps خودرو تا پایان این مطلب با ما همراه باشید . 

ردیاب

چند نمونه از نکات خرید ردیاب خودرو

۱ – برخی از ردیاب ها چند منظوره ساخته شده اند و می توان از آنها برای ردیابی اشخاص ، خودرو و ردیاب حیوانات استفاده کرد . اگر تنها برای خودروی خود این قابلیت را در نظر دارید ، صرفا از مدلی که برای خودرو ساخته شده است استفاده بکنید . این نکته میتواند مبلغ قابل توجه ای را در زمان خرید ردیاب خودرو برای شما ذخیره نماید.

۲ – بیشتر ردیاب هایی که در بازار موجود هستند ضریب خطایی دارند که دقت آنها را تا پنج متر اختلاف با محل واقعی خودرو در بر دارد . این مقدار دقت برای ردیابی یک خودرو مناسب است اما اگر در حین خرید ردیاب خودرو از فروشنده مقدار خطا را سوال کنید اطمینان خاطر شما را به همراه خواهد داشت .

۳ – انرژی مورد نیاز برای کار کردن ردیاب ها معمولا از طریق اتصال به باطری خودرو تامین می شود ، اما نوع دیگری هم در بازار موجود است که بواسطه شارژ شدن توسط باطری داخلی خود دستگاه فعال می شود . این مدل جهت استفاده باید روزانه شارژ گردد تا قابل استفاده شود . دقت به تفاوت این دو مدل در هنگام خرید ردیاب ماشین و متناسب بودن آن با شرایط شما اهمیت خاص خودش را دارد . همین یک مورد می تواند شما را در خرید جی پی اس خودرو با کیفیت و کارایی مناسب کمک کند.

۴ – محلی که برای نصب نمودن دستگاه در نظر گرفته می شود باید منطبق با وزن و ابعاد آن در نظر گرفته شود . آگاهی داشتن از این مورد می تواند در انتخابی بهتر به شما کمک بکند . در هنگام خرید ردیاب ماشین ، این نکته را از فروشنده بپرسید. 

۵ – بسته به کارخانه تولید کننده ، امکانات جانبی مختلفی را برای آنها در نظر می گیرند که اگر دارا بودن این امکانات برای شما مهم است ، در هنگام خرید ردیاب خودرو خود از آنها مطلع باشید .

متعلقات

۶ –  رابطه قیمت بالا و کیفیت بسیار خوب بعضی مدل های موجود در بازار ، معمولا توجیهی منطقی دارند ، اما با در نظر گرفتن قیمتی متوسط و کیفیتی قابل قبول نیز می توان اقدام به خرید نمود . پیشنهاد ما راهنمایی خواستن از متخصصی قابل اعتماد در این زمینه است . دقت به نکات گفته شده در این مقاله می تواند در زمان خرید جی پی اس خودرو به شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد. 

۷ – گارانتی محصول یکی از مهم ترین نکات در هنگام خرید است چرا که وجود داشتن گارانتی برای هر کالایی ، اعتماد کردن به آن محصول را به دنبال دارد .

۸ – خدمات بعد از فروش نیز مانند مورد قبل از اهمیتی ویژه برخوردار است و باید از ارایه قطعی آن اطمینان خاطر داشت .

۹ – کارایی دستگاهی که خریداری می کنید بدون در نظر گرفتن قیمت آن باید در حدی قابل قبول باشد . خرید ردیاب ماشین یک امر ضروری برای اطمینان خاطر شماست. 

۱۰ – کیفیت پوسته خارجی دستگاه باید در مقابل ضربات احتمالی دوامی نسبی داشته باشد تا با کوچکترین آسیب های احتمالی ، خللی در عملکرد آن بوجود نیاید . این مورد در زمان خرید جی پی اس خودرو می تواند کمک بسیار زیادی به شما بکند تا یک دستگاه با کارایی معقول تهیه کنید. 

۱۱ – یکی از راه های تهیه ، خرید از سایت هایی است که بصورت اینترنتی این محصول را ارایه می دهند . اطمینان از اعتبار آنها ، دسترسی سریع و دریافت عینی محصول با چیزی که تبلیغ شده بود ، مواردی هستند که باید در خرید ردیاب ماشین بخه آنها دقت لازم را داشت .

۱۲ – از قابلیت هایی که از ردیاب ها انتظار می رود ، ذخیره نمودن مسیر هایی است که در طی رانندگی های خود طی کرده اید ، که این قابلیت تا سه سال پس از نصب را ساپورت می کند . بررسی این قابلیت در هنگام خرید می تواند تصدیقی بر عملکرد درست آن باشد .

ذخیره مسیر های طی شده در جی پی اس خودرو ذخیره مسیر های طی شده در جی پی اس خودرو
ذخیره مسیر های طی شده در جی پی اس خودرو

۱۳ – یک نکات مهم در زمان خرید ردیاب خودرو از نشانه های یک ردیاب سالم ارسال هشدار بعد از قطع شدن برق خودرو با همین مضمون برای صاحب آن است .

۱۴ – پس از قطع شدن برق خودرو بسته به مدل و کیفیت آن می تواند از شش الی هفتاد و دو ساعت در حالت فعال باقی بماند . ردیاب های با کیفیت نسبت به نوع بی کیفیت آن ، زمان طولانی تری را در این حالت باقی می مانند  که از امتیاز های آنها به شمار می رود . این نکته می تواند شما رد در خرید ردیاب خودرو مناسب بسیار راهنمایی نماید.

۱۵ –  برقراری تماس جهت در خواست کردن کمک اضطراری توسط دکمه ای که روی دستگاه تعبیه شده است ، ممکن می شود . اطمینان از صحت عملکرد آن در هنگام خرید جی پی اس خودرو اهمیت بسزایی دارد، در خرید ردیاب ماشین خود حتما این نکته را درنظر بگیرد.  .

۱۶ – مواردی چون هشدار دادن برای سرعت غیر مجاز ، هشدار دادن برای حرکت بی اختیار خودرو در هنگام ایستادن و هشدار دادن هنگام باز بودن درب خودرو از امکاناتی هستند که در بعضی از آنها موجود است . اگر تمایل به داشتن این امکانات هستید در هنگام خرید جی پی اس خودرو از دارا بودن این قابلیت ها کسب اطمینان کرده و علاوه بر آن در حضور فروشنده درستی عملکرد آنها را بررسی بنمایید .

۱۷ – برخی از دستگاه ها را مجهز به دوربینی می کنند که توسط آن تصاویری را ثبت کرده و آنها را برای شما ارسال می کند . اگر الزام داشتن این قابلیت برای شما مهم است در هنگام خرید جی پی اس خودرو از داشتن آن مطلع باشید .

۱۸ – خرید جی پی اس خودرو از نمایندگی های مجاز می تواند در مرجوع کردن بدون دردسر آن در صورت مشاهده هر گونه ایراد ، مفید واقع شود . خرید ردیاب ماشین از مراکز معتبر به شما کمک می کند تا آسوده خاطر باشید.

۱۹ – از نظر نصب کردن ، می توان آنها را به دو نوع مختلف دسته بندی کرد . نوع اول در محلی خاص بصورت کاملا ثابت قرار گرفته و امکان جابجایی ندارند . اکثرا آنها را در داخل داشبورد ، درون کاپوت و یا در صندوق عقب خودرو نصب می کنند . در زمان خرید ردیاب خودرو حتما به این موضوع دقت نمایید. 

نصب و خرید ردیاب خودرو
نصب و خرید ردیاب خودرو

نوع دوم را می توان براحتی در محل های مختلف جابجا کرد و اصولا از خاصیت آهنربایی برخوردارند . تنها نکته مورد توجه در نصب آنها وجود جایی جاذب است که بتوان از آهنربا برای چسباندن دستگاه به نقطه مورد نظر استفاده کرد . آگاهی از انواع آنها در هنگام خرید برای انتخابی شایسته کمک خواهد کرد .

۲۰ – از مهمترین نکات خرید جی پی اس خودرو ، اطمینان صد در صدی از پشتیبانی و پاسخگویی فروشندگان ، بعد از فروش است که در صورت بروز هر گونه مشکل بتوان به خدمات آنها اطمینان داشت .

۲۱ – با توجه به این که این دستگاه و نصب و تعمیر آن امری کاملا تخصصی است ، خریداری کردن آن از فروشگاه هایی بزرگ یا افرادی که تخصص کافی ندارند ، پیشنهاد نمی شود . برای خرید ردیاب خودرو مناسب و نصب دقیق آن بهتر است به یک فروشگاه تخصصی مراجعه نمایید. 

۲۲ – از تهیه ردیاب های بسیار ارزان خودداری کنید ، چرا که این وسیله در هنگام گم شدن خودرو یا الزام برای ارسال پیام اضطراری ، اهمیت خود را نشان می دهد و اگر در هنگام نیاز اختلالی در آن بوجود بیاید ، موجب دردسر های بسیاری برای شخص خواهد شد . در خرید جی پی اس خودرو قیمت پایین نمی تواند کمک زیادی به شما بکند. 

ما در مجموعه نیکان جی پی اس سعی داریم تا شما را به بهترین شکل با بهترین جی پی اس های موجود در بازار آشنا کنیم . اما شما می توانید برای خرید جی پی اس خودرو با شماره های تماس حاصل فرمایید و یا از طریق فروشگاه اینترنتی ما اقدام به خرید ردیاب ماشین نمایید. 

خرید ردیاب خودرو با تنوع بالا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *