یکی از مهمترین و اولین وسیله ای که برای هر خودرویی نیاز است دزدگیر سیمکارتی می باشد. این نمونه از دزدگیرها یکی از پیشرفته ترین دزدگیر هایی می باشد که در بازار وجود دارد.

یکی از مهمترین ویژگی که دزدگیرهای سیم کارتی دارند این است که روی آنها می توانید سیم کارت نصب کنید و به گوشی خود وصل نمایید. این نمونه از دزدگیرها به وسیله یک سیم کارت دیتا اطلاعات خودرو را می تواند از طریق اینترنت برای موبایل ها بفرستد. بر همین اساس شما می توانید دزدگیر سیم کارتی خود را به وسیله یک نرم افزار روی گوشی کنترل کرد.

کنترل کردن قسمت های متنوع ماشین خود با استفاده از این دزدگیرها یکی از اصلی ترین مزیت هایی می باشد که دارد.

دزدگیر سیم کارتی خودرو

بررسی مزیت های دزدگیر سیمکارتی

شما زمان خرید دزدگیر سیمکارتی باید به خوبی در مورد مزایای دزدگیر سیم کارتی و معایب دزدگیر سیم کارتی اطلاعات لازم را داشته باشید.

در این صورت می توانید با آگاهی در مورد مزیت های دزدگیر آن را مورد استفاده قرار دهید. دزدگیرها سیم کارتی که روی ماشین نصب می شوند ویژگی های منحصر به فرد و بی نظیری دارند. این ویژگی ها موجب شده است که بسیاری از افراد این سیستم ضد سرقت را به عنوان یکی از بهترین دزدگیرهای ماشین معرفی نمایند. با استفاده از ضد سرقت های سیم کارتی شما به راحتی قادر خواهید بود که دزد ماشین خود را بگیرید و غال گیر کنید.

رخی از مهمترین مزیت هایی که این دزدگیرها دارند را در ادامه بیان می کنیم تا اطلاعات بیشتری در مورد آنها داشته باشید.

1. شما از هر جایی که باشید می توانید خودروی خود را مورد نظارت قرار دهید:

دزدگیرهای سیم کارتی علاوه بر اینکه اطلاعات خودرو را به کاربر اطلاع می دهند، شرایط کنترل از راه دور ار هم برای کاربر فراهم می نمایند.

شما اگر کیلومتر های زیادی هم از ماشین خود فاصله داشته باشید می توانید با انتخاب یکی از گزینه های  نرم افزار که دزدگیر دارد درب ماشین را باز و بسته نمایید. شما با استفاده از این دزدگیرها به راحتی قادر خواهید بود موتور ماشین را خاموش و یا روشن نمایید.

یکی از ویژگی های جذابی که در این دزدگیرها وجود دارد این است که با استفاده از آن می توانید ماشین را خاموش کنید تا از حرکت ماشین خودداری نمایید. چنین ویژگی برای بسیاری از افراد جذاب است و به همین دلیل از این دزدگیر استفاده می کنند..

2. به وسیله نرم افزار و یا اس ام اس شرایط خودرو را می توانید بررسی نمایید:

شما هر لحظه که بخواهید قادر خواهید بود که وضعیت خودرو را از نظر باز و بسته بودن درب ها، پنجره ها، روشن و خاموش بودن  کنترل نمایید.

برخی از مدل های دزدگیر سیمکارتی با اس ام اس هر اطلاعاتی که مربوط به ماشین باشد را برای شما ارسال می کنند. اگر خودرو بدون اجازه شما حرکت کرده باشد سریعا برای شما پیامی ارسال می شود که از حرکت خودرو طلاع می دهد. این ویژگی و مزیت خود برای بسیاری از افراد اهمیت دارد و به آن توجه زیادی نشان می دهند.

شما هر یک از اتفاقات و حوادثی که در ماشین تان رخ می دهد را به خوبی می توانید از طریق اس ام اس و نرم افزار دریافت کنید.

نمونه دزدگیر سیم کارتی خودرو

3. قیمت مناسب، به صرفه و منطقی:

البته که شما باید به خوبی بدانید قیمت دزدگیر سیمکارتی نسبت به بسیاری از دزدگیرهای دیرگی که مورد استفاده قرار می گیرد بیشتر می باشد. شما امکانات بیشتری را دریافت می کنید و هزینه بیشتر یرا نیاز است پرداخت نمایید. قیمت هر یک از دزدگیرهای سیم کارتی به امکانات و ویژگی های آن بستگی دارد. برخی از آنها امکانات بسیار زیادی دارند که هزینه خریداری شان هم بالاتر است. بری از آنها دارای آنتن قدرتمندی می باشند که این ویژگی آنها موجب می شود معایب دزدگیر سیم کارتی کمتر شود. برخی از مهمترین و اصلی ترین مواردی را که روی قیمت دزدگیر تاثیر می گذارد را می توانید زمان خرید به خوبی بررسی کنید.

4. از محل دقیق خودرو اطلاع پیدا می کنید:

یکی از دیگر ویژگی های و مزایای دزدگیر سیم کارتی در این است که شما با استفاده از آن می توانید محل دقیق ماشین خود را روی نقشه مشاهده کنید. هر زمانی که شما اراده نمایید و به اینترنت دسترسی داشته باشید قادر خواهید بود که محل دقیق ماشین را روی نقشه به خوبی مشاهده کنید.

این ویژگی یکی از ویژگی های جالبی می باشد که هر یک از دزدگیرها ندارند و تنها دزدگیرهای پیشرفته دارای این ویژگی مهم می باشند. با استفاده از این ویژگی اگر ماشین دزدیده شود به راحتی مکانی که دزد در آنجا است را تشخیص می دهید و سریعا به آنجا می روید.

یافتن مکان خودرو از طریق تلفن همراه با دزدگیر سیم کارتی

5. امکانات متفاوت دزدگیر :

از دیگر مزیت هایی که می توانیم برای دزدگیر سیمکارتی بیان کنیم این است که دارای امکانات و ویژگی های بسیار زیاد می باشد. بنابراین شما می توانید هر یک از این امکانات آن را که برای ماشین شما مناسب می باشد را دریافت نمایید. شما می توانید هر یک از دزدگیرها را از نظر ویژگی هایی که دارند بررسی کنید، برخی از آنها که هزینه بیشتری برای ریداری دارند دارای ویژگی ها و امکانات بیشتری هستند. خرید هر یک از آنها برای شما امکانات بسیار زیادی را فراهم می کند. شما می توانید هر بخش آن را از هر نظر بررسی کنید تا ویژگی ها و مزیت هایی که دارند را متوجه شوید. در این صورت از دزدگیر و امکانات ویژه آن می توانید برای پیدا کردن ماشین خود استفاده کنید.

بهترین جایگزین دزدگیر سیمکارتی: خرید ردیاب خودرو مدل NG200

ردیاب خودرو NG200  یکی از بهترین ردیاب هایی می باشد که شما می توانید آنها را روی خودروی خود نصب نمایید. شما می توانید این ردیاب را روی انواع خودرو، موتورسیکلت و … نصب کنید.

هزینه خریداری آن زیاد بالا نمی باشد و بر همین اساس شما می توانید به راحتی آن را خریداری کنید. این ردیاب را به راحتی می توانید روی تمامی خودروها نصب کرده و از ویژگی ها و مزیت های آن استفاده نمایید.

این ردیاب را می توانید به برق خودروی خود وصل کنید و در هر یک از بخش های خودرو که تمایل دارید آن را قرار دهید. باتری داخلی آن تا 4 ساعت کار می کند و شما می توانید تا مدت زمانی که 8 ساعت می باشد آن را مورد استفاده قرار دهید.

بررسی معایب دزدگیر سیمکارتی :

با وجود مزایای بسیار زیادی که از دزدگیر سیمکارتی دریافت می کنید باید در مورد معایب دزدگیر سیم کارتی هم اطلاعات لازم را داشته باشید.

در واقع شما باید به خوبی بدانید هر یک از بهترین و پیشرفته ترین دزدگیرهایی که در دنیا طراحی می شوند هم معایبی دارند و این نوع از دزدگیرها هم طبیعی است که معایبی داشته باشند.

برخی از معایب دزدگیر سیم کارتی که شما باید به خوبی با آنها آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از:

. دزدگیر وابسته به آنتن گوشی شما است :

سیم کارت قرار داده شده درون سیستم ضد سرقت باید شبکه داشته باشد تا بتوانید روی آن اینترنت نصب کنید. در صورتی که آنتن اینترنت سیم کارت ضعیف باشد و خارجی از محدود آنتن دهی قرار بگیرید امکان دارد که دزدگیر به خوبی کار خود را انجام ندهد. دسترسی شما به خودرو در صورتی که اینترنت نداشته باشید قطع می گردد. البته که باید بدانید برخی از دزدگیرها به صورت ماهواره ای هستند و شما قادر خواهید بود آنها را به راحتی استفاده کنید ولی باید بدانید آنها در کشور ایران تعداد محدودی دارند.

2. در صورتی که سارق حرفه ای باشد سریعا دزدگیر را غیر فعال می سازد :

از دیگر معایب دزدگیر سیم کارتی این است که اگر دزدهای حرفه ای متوجه وجود آن شوند به راحتی می توانند دزدگیر را قطع کنند. در واقع بهتر است به خوبی بدانید که دزدهای حرفه یا به خوبی با سیستم های هر یک از دزدگیرها آشنایی دارند و می توانند دزدگیر را قطع کنند. شما باید این معایب دزدگیرها را هم،  زمان نصب در نظر داشته باشید

3. شارژ کردن سیم کارت و هزینه های مربوط به اینترنت :

شارژ بودن حساب سیم کارت هم اهمیت بسیار زیادی و  باید بدانید که این مورد به عنوان معایب دزدگیر سیمکارتی شناخته می شود. زمانی که اینترنت گوشی شما تمام شود ارتباط تان هم با دزدگیر قطع می گردد. این مورد به عنوان یکی از اصلی ترین و مهمترین معایب دزدگیرهای سیم کارتی شناخته می شود. هزینه شارژ کردن سیم کارت هم یکی از موارد دیگری است که باید به خوبی آن را در نظر داشته باشید. البته که باید بدانید این هزینه زیاد نیست.

جمع بندی:

ویژگی های منحصر به فردی که دزدگیرهای سیمکارتی دارند، باعث شده است افراد امنیت بالایی را از ماشین های خود دریافت نمایند. افراد با استفاده از هر دزدگیری می خواهند که از ماشین خود مراقبت نمایند. اما بدون شک همیشه به دنبال بهترین نمونه آنها هستند.

دزدگیرهای معمولی صدای آژیر و فلش دارند که افراد از این طریق متوجه دزدیده شدن ماشین می شوند. اما دزدگیرهایی که پیشرفته تر هستند روی ریموت شان هشدار داده می شود.

پیشرفته ترین دستگاه های امنیتی هم قادر نمی باشند جلوی دزدگیر سیمکارتی را بگیرند. دزدگیرهایی که سیم کارت خور هستند مزیت های بسیار زیادی دارند و امکانات ویژه ای را هم به افراد ارائه می دهند.