امروزه دغدغه بیشتر افراد جامعه امنیت می باشد. امنیت خود، خانواده، فرزندان، افراد سالمند و کم توان همچنین امنیت افراد مهم جامعه و سازمانها و شرکت‌ها. محافظت از خانواده یک خصوصیت بنیادی است که در همه افراد وجود دارد . همه ما حاظریم برای اطمینان از ایمنی و رفاه عزیزانمان هر کاری انجام دهیم. مطمئنا به همان شیوه فن آورد پیشرفت می کند و راحت تر در دسترس قرار می گیرد .

با ردیاب کودکان و سالمندان این فرصت را خواهید داشت تا در هر لحظه از فرزند یا پدر و مادر خود در شرایط و موقعیت‌های مختلف محافظت کنید. هیچ چیز مهمتر از خانواده و حفظ امنیت اعضای آن وجود ندارد. به همین دلیل سعی می‌کنیم از روش‌های مختلف برای رسیدن به این هدف استفاده کنیم. اما چگونه می‎شود، از محلی دور از خانه، مراقب سالمندی باشیم که به آلزایمر مبتلا است؟ چگونه می‎توان به سرکار رفت و در عین حال مراقب فرزندی بود که از مشکلات جسمی و ذهنی رنج می‎برد؟ چگونه می‎توان بدون دغدغه به کودک خود اجازه دهیم تا در اماکن شلوغی مانند شهربازی، به راحتی مشغول بازی باشد؟ با ردیاب شخصی، با خیالی آسوده می‎توانید از محل کار خود و یا هر مکان دیگری موقعیت دیگر اعضای خانواده، بخصوص کودکان و سالمندان را کنترل نمایید.

چرا باید ردیاب سالمندان و کودکان را خرید کنیم؟

ردیاب شخصی مخفی به اندازه کافی کوچک می باشد و می توان آن را در جیب، کیف، کیف های دستی، کیف کمربند و آستری کت قرار داد. دسترسی 24 ساعته به صفحه نقشه برداری خود ، این اجازه را به شما می دهد تا در سطح جهان و هر لحظه ای که بخواهید موقعیت مکانی افراد مورد نظرتان  را ببینید. هنگامی که یک خویشاوند مسن ، سرگردان در شب می رود یک پیام و یا یک ایمیل فوری دریافت می کنید. با هر بار شارژ دستگاه حدود ۱۵ تا ۲۰ روز باتری شارژ می ماند و این برای چنین دستگاه کوچکی باور نکردنی است.

ردیاب کودکان

 خرید ردیاب انسان برای چه کسانی مناسب است؟

خرید ردیاب کودک برای همه والدینی که به دنبال تامین امنیت فرزندان خود هستند، پیشنهاد می‎شود. اما شاید برخی از پدر و مادرها به این ابزار بیشتر احتیاج داشته باشند. برای مثال این محصول برای خانواده‌هایی که فرزند معلول و یا مبتلا به اوتیسم و سندروم داون دارند،  ضروری به نظر برسد. شدت و میزان بیماری در افراد، متفاوت است، اما در هر حال همه آنها به مراقبت جدی و مستمر نیاز دارند. این موضوع برای والدین شاغل سخت‎تر خواهد شد، چرا که بیشتر ساعات روز در محل کار خود هستند و نمی‎توانند به طور مستقیم، فعالیت و موقعیت فرزند خود را کنترل نمایند. ردیاب شخصی تا حدود زیادی می‌تواند به آنها کمک کند.

استفاده از ردیاب شخصی برای کودکان محصل نیز می‎تواند مفید باشید. در این صورت دیگر لازم است نگران رفت و آمد آنها باشید. کافی است تا کمی آنها در رسیدن به منزل تاخیر داشته باشند، همین امر سبب می‌شود  تا دلشوره‎ایی عجیب را تجربه کنید. جی پی اس کودک به شما کمک تا استرس کمتری را در این زمینه تجربه کنید.

همچنین استفاده از آنها برای کنترل کودکان بیش فعال نیز می‎تواند مفید باشد. انرژی این کودکان، آنقدر زیاد است که والدین به سختی می‎توانند از آنها مراقبت نمایند. این امر به نوبه خود سبب درگیری بین آنها خواهد شد. در هر حال کودکان سعی می‎کنند در نبود پدر ومادر، افکار شیطنت‌آمیزی را که در ذهن دارند، عملی سازند. شاید اگر بدانند، والدین زمانی که در کنار آنها نیستند، همچنان بر کارهای آنها نظارت دارند، در رفتار خود تجدیدنظر نمایند.

  • افراد مبتلا به آلزایمر
  • افراد ضعیف و آسیب پذیر مانند بچه ها
  • افراد سالمند خانواده
  • کسی که سرگردان می شود و مسیر خود را گم میکند
  • هر کسی که تنها زندگی می کند
  • کسی که ممکن است در معرض خطر افتادن باشد
  • کارگران و مسافران تنها
  • افرادی که به اردوهای مدرسه ای می روند
  • کسانی که امنیت جانی آنها همیشه در خطر اس

خرید ردیاب سالمندانخرید ردیاب سالمندان

جی پی اس کودک کارکردی ساده داشته و به راحتی قابل استفاده است.

سیستمی که در ردیابی کودک بکار برده شده است، دقیقا مانند همان سیستم gps خودروها است. آنها برای ارسال و دریافت سیگنال‌ها، همواره با ماهواره‎ها در ارتباط هستند. ردیاب‎‌های شخصی در شکل و اندازه‌های گوناگون طراحی و ساخته می‎شوند. برخی از آنها مانند ساعت بوده و به دور مچ  دست کودک و یا فرد مورد نظر بسته خواهد شد. برخی دیگر در جیب و یا کیف قرار خواهند گرفت. اندازه آنها بسیار کوچک بوده و جلب توجه نخواهد کرد. همچنین از وزن بسیار کمی نیز برخوردار هستند، بنابراین کودک در حمل آن مشکلی نخواهد داشت.

برای راه‎اندازی آنها کافی است، سیم کارتی را بر روی آن نصب کنید، سپس با استفاده از اپلیکیشنی که در گوشی همراه در اختیار شما قرار داده می‌شود، به راحتی می‎توانید موقعیت فرزند خود را کنترل نمایید. البته اطلاع از موقعیت مکانی تنها یکی کاربردهای آن است. برخی از انواع آنها مانند ردیاب شخصی NG160 ، دارای میکروفن  داخلی نیز هستند. این ویژگی به شما اجازه می‎دهد تا بتوانید صداهای محیط اطراف را نیز دریافت کنید. ردیابی آنلاین و آفلاین توسط پیامک و اپلیکیشن اندروید و IOS ، از ویژگی‌های خاص ردیاب شخصی NG160 است که آن را تبدیل به محصولی کاربردی کرده است.

استفاده از ردیاب شخصی به معنای نادیده گرفتن حریم شخصی کودکان و سالمندان نیست!

هرگز تصور نکنید استفاده از ردیاب کودک یا ردیاب سالمند، به معنای تجاوز به حریم شخصی آنها است. هدف از آن حفظ امنیت کودکان و سالمندان است. زندگی پرتنش امروزی، سبب می‎شود تا خطرات بالقوه‎ایی آنها را تهدید کند. آیا برای محافظت از آنها می‎توانید به طور دائم در کنار  فرزندان و عزیزان خود باشید؟ تکنولوژی در این زمینه نیز به کمک ما آمده است. با استفاده از آن به شکلی ایمن‎ و در عین حال ساده‎، می‎توان به این هدف دست یافت. بنابراین  چرا نباید از آن استفاده کنیم؟ هیچ چیز اطمینان‌بخش‌تر از این نیست که بدانید همه افراد خانواده شما در امنیت به سر می‎برند. با استفاده از دستگاه‌های ردیابی GPS برای کودکان، نه تنها کمتر نگران خواهید شد، بلکه وقت بیشتری برای استراحت خواهید داشت.

خرید ردیاب انسانی برای افراد مبتلا به الزایمر

اگر یکی از اعضای خانواده شما سالخورده می باشد یا دچار آلزایمر است بی شک خرید ردیاب انسان امری لازم و ضروری می باشد. بدلیل زوال عقل این این افراد امکان گم شدن و سرگردانی آنها بسیار زیاد است. شما با کمک ردیاب انسانی ( ردیاب مخفی ) می توانید این افراد را در هر لحظه از شبانه روز زیر نظر داشته باشید و در صورت گم شدن براحتی و در سریعترین زمان آنها را پیدا کنید. یکی از قابلیت های این دستگاه این است که شما می توانید در اطراف منزل خود محدوده مجازی تعریف کنید تا زمانی که افراد سالمند و کسانی که مبتلا به آلزایمر هستند بخواهند به این محدوده ها وارد و یا خارج شوند زنگ هشدار موبایلتان به صدا در آمده و شما را آگاه میکند و شما را آسوده خاطر کرده و امنیت آنها را نیز تامین می کند.

ردیاب انسان برای کودکان و نوجوانان

حفظ امنیت کودکان و نوجوانان وظیفه ای است که بر دوش والدین قرار دارد این را به یاد داشته باشیم که زندگی می تواند هراسناک و تیره شود اما این را نیز در نظر بگیریم که با خرید ردیاب انسان از سامانه معتبر ماهان می توان آرامش روح و روان را برای خود و فرزندانمان به ارمغان بیاوریم . اتفاقات ناگوار بسیاری در کمین کودکان و نوجوانان ما می باشد که والدین می توانند با اقدامی پیشگیرانه امنیت فرزندان خود را تامین کنند و در عین حال فرزندانمان استقلال و آزادی خود را داشته باشند و از دید فرزندانمان پدر و مادر افرادی مستبد و مداخله جو جلوه نکنند .

خرید ردیاب کودکان
خرید ردیاب کودکان

 

چیزی که خریداران باید مد نظر داشته باشند اطمینان از خرید و محل خریدشان است. شما می توانید خریدی کاملا مطمئن را در سامانه نیکان جی پی اس داشته باشید و همچنین از خدمات و گارانتی آن اطمینان حاصل نمایید.