ردیاب حیوانات به شما کمک می‎کند تا راحتر از حیوان خانگی خود مراقبت کنید. نگهداری از حیوانات خانگی و یا همان پت در سال‌های اخیر در بین خانواده‎های ایرانی بسیار رایج شده است. اینکه شما چه حیوانی را دوست داشته و قصد نگهداری از آن را دارید، کاملا به خودتان مربوط می‎شود. نکته مهم این است که بتوانید از آنها به خوبی مراقبت کنید. بسیاری از این حیوانات مانند انواع سگ و گربه، به پیاده‎روی‌های روزانه نیاز دارند، گاهی اوقات ممکن است به هر دلیلی از وجود آنها غافل شوید، لحظه‎ایی غفلت کافی است تا آنها را گم کنید.

در این صورت شاید به این فکر بیفتید که اعلامیه‎هایی چاپ کرده و با قول دریافت مژدگانی، حیوان گم شده خود را بیابید و یا شاید بخواهید عکس آن را در فضای  مجازی پخش کنید تا شاید خبری از آن به شما برسد. ما برای شما پیشنهاد بسیار بهتری داریم، چرا از ردیاب حیوانات استفاده نمی‌کنید؟

از کدام ردیاب حیوانات استفاده کنیم؟

برای این منظور انتخاب‎های متنوعی خواهید داشت، اما شاید ردیاب شخصی افراد NG160، انتخاب بهتر و مناسبی برای این منظور باشد. اولین پرسشی  که ممکن است در مورد انواع ردیاب حیوانات در ذهن شما شکل بگیرد، اندازه آن است. چرا که معمولا برای حیوانات خانگی کیف، لباس و یا البسه خاصی در نظر گرفته نمی‎شود تا ردیاب به طور ایمن  و در عین حال کاربردی درون آن قرار بگیرد.

شاید بهترین جا برای قرار دادن ردیاب حیوانات قلاده آنها باشد. در این صورت علاوه‎بر اینکه جلب توجه‎ایی برای حیوان نخواهد داشت، دور از دید دیگران نیز خواهد بود. همچنین با جهش، پرش و دویدن حیوان از محل خود خارج نخواهد شد و بنابراین مطمئن خواهید بود که ردیاب شخصی NG160 در محل خود قرار دارد.  این محصول کوچکترین سایز را در بین دیگر انواع ردیاب به خود اختصاص داده است.

استفاده از ردیاب حیوانات ساده تر از آن چیزی است که فکرش را کنید.

در مرحله بعد ممکن است به این فکر کنید، که نصب، راه‌اندازی و استفاده از ردیاب حیوانات پیچیده است و شاید در حوصله شما نمی‌گنجد. اتفاقا باید بدانید که این ردیاب برای افراد کم حوصله بسیار مناسب خواهد بود. چرا که به هیچگونه نصبی نیاز نداشته و تنها کافی است یک سیم کارت ایرانسل و یا همراه اول درون آن نصب کنید. بقیه کارها را از طریق گوشی همراه، لپ تاپ و تبلت خود انجام خواهید داد. در این دنیای زندگی امروزی چه چیزی نزدیکتر از گوشی همراه به شما است، تنها با چند ضربه می‎توانید به طور کامل وضعیت و موقعیت حیوان خانگی خود کنترل نمایید.

ردیاب سگ
ردیاب سگ

سهولت استفاده از این ردیاب پت شما را شگفت‎زده خواهد کرد.  از این محصول به عنوان ردیاب شخصی بدون نصب نیز یاد می‎شود. دقت این دستگاه در محیط بسته به 5 متر و در محیط باز به یک متر می‎رسد.

چه مدت زمان می توان از ردیاب حیوانات استفاده کرد؟

یکی دیگر از نکاتی که برای خرید ردیاب سگ و گربه مورد توجه قرار می‎گیرد، مدت زمان استفاده از ردیاب است. باید بدانید که ردیاب شخصی NG160، را با توجه به نگهداری شارژ باتری در سه مدل  10 ساعته، 30 روز و 10 روزه  می‌توانید خریداری نمایید. پایین بودن ظرفیت باتری، به معنای پایین بودن کیفیت دستگاه نیست. تنها مدت زمان نگه داشتن انرژی در آنها متفاوت است. اگر حیوان خانگی شما یک پرنده است، شاید نیازی به خرید ردیاب حیوانات 10 روزه نداشته باشید، بنابراین بر شما مقرون‎به‎صرفه‎تر است تا با صرف هزینه‎ایی کمتر به سراغ خرید مدل 10 ساعته بروید.

چرا باید از ردیاب حیوانات استفاده کنیم؟

در واقع هیچ بایدی برای تهیه و خریداری ردیاب گربه ، سگ ، پرندگان و …وجود ندارد. این امر کاملا در اختیار شما قرار دارد. زمانی که تصمیم به نگهداری از حیوانات خانگی می‎کنید، باید بدانید که کار بسیار سختی در پیش رو خواهید داشت و در عین حال باید زمان مناسب برای رسیدگی به حیوان خود در بگیرید، در غیر اینصورت در کوتاه‎ترین زمان، حیوان مورد علاقه خود را از دست خواهید داد. این موضوع زمانی اهمیت خود را نشان می‎دهد که شما شاغل و یا فرد پرمشغله‌ایی هستید. در این صورت شاید زمان کافی برای کنترل رفتار حیوان خود در منزل نداشته باشید.

انواع ردیاب پرندگان و کاربرد آن ها

برای افرادی که عاشق پرندگان هستند و ترس از پرواز کردن و رفتن پرنده ی خود دارند، داشتن این نوع ردیاب حیوانات امری ضروری می باشد. این نوع ردیاب، در عین کارآمدی دستورالعمل استفاده ی بسیار آسانی دارد. نوعی از آن مانند قفل به پای پرنده بسته می شود و جی پی اس نیز درون ان تعبیه شده است که از طریق آن می توان مکان پرنده را ردیابی کرد. نوع دیگری از ردیاب پرندگان نیز وجود دارد که یک کوله پشتی کوچک در پشت پرندگان تعبیه می شود و جی پی اس نیز درون آن قرار می گیرد. کوله پشتی بسیار سبک بوده و مانع پرواز پرنده یا ایجاد ناراحتی در آن نمی شود.

ردیاب پرندگان
ردیاب پرندگان

انواع ردیاب سگ و کاربرد آن ها

سگ ها حیوانات بازیگوشی هستند که دوست دارند جست و خیز کنند و از مکانی به مکان دیگر بدوند. اگرچه این حیوانات بامزه اکثر اوقات در کنار صاحب خود می مانند اما یک ملخ یا پروانه به راحتی می تواند حواس آن ها را پرت کرده و موجب گم شدنشان بشود. در صورت داشتن یک ردیاب حیوانات مناسب، شما می توانید به راحتی سگ بازیگوش خود را مکان یابی کرده و او را پیدا کنید. این نوع ردیاب ها به وسیله ی یک دستگاه کوچک سوئیچ مانند که ممکن است در اندازه و اشکال مختلف باشد به قلاده ی سگ وصل می شوند و از طریق اپلیکیشن مخصوص، به گوشی شما متصل می شوند. از این راه به راحتی از طریق جی پی اس حرکات و محل بازی سگتان را پیدا کنید و به دنبال او بروید . همچنین نوع دیگری از ردیاب حیوانات وجود دارد که خود مانند قلاده به گردن سگ بسته می شوند و دیگر نیازی به قلاده ی دیگر نیست . این نوع ردیاب نیز به وسیله ی اپلیکیشن به گوشی وصل می شود. این نوع ردیاب حیوانات به راحتی قلاده ی خود سگ خواهد بود و مزاحمت و حساسیتی برای حیوان خانگی شما ایجاد نخواهد کرد.

ردیاب حیوانات خانگی
ردیاب حیوانات خانگی

ویژگی های بهترین ردیاب حیوانات

  • ردیاب حیوانات باید دارای برد قدرتمند باشد
  • در اندازه ای باشد که باعث آزار و ناراحتی حیوان نشود
  • باتری قوی و با کیفیت و دارای طول عمر زیاد باشد
  • کاملا ضد آب باشد
  • از تکنولوژی روز برخوردار بوده و بهترین امکانات را ارائه دهد
  • جی پی اس آن با سرعت و درست کار کند

برای بدست آوردن اطلاعات فروش ردیاب با کارشناسان نیکان جی پی اس در تماس باشید.