با کوچکترین ردیاب شخصی ما به طور کامل آشنا شوید.این ردیاب آن قدر کوچک است که تقریبا هر جایی می‌تواند پنهان باشد. با دامنه مکان یابی جهانی و قدرت نگه داشتن شارژ خود به مدت دو هفته مکان خود را در عرض چند ثانیه به شما نشان خواهد داد. از آن می توان برای ورزش کردن به طوری که اندازه ی مسیری که برای دویدن و چربی سوزی طی می کنید را به شما اطلاع دهد یا از این دستگاه برای  ردیابی افراد استفاده کنید, حتی می توانید به ردیابی حیوانات خانگی بپردازید تا در صورت دور شدن از شما آن ها را پیدا کنید. گستره ی استفاده از این وسیله به خاطر اندازه ی کوچکش بسیار زیاد می باشد. اگر موتور سیکلت دارید این دستگاه را در آن مخفی کنید و دیگر نگران دزدیدن آن نباشد. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که این دستگاه را خریداری کرده سپس مکان دقیق دستگاه را روی نقشه مشاهده کنید.

کوچکترین ردیاب شخصی
کوچکترین ردیاب شخصی

کوچکترین ردیاب شخصی چیست و چه کاری انجام می دهد؟

چیزی که در مورد این ردیاب کوچک جالب است، این است که اندازه آن آنقدر کوچک است که تقریبا می ‌تواند برای هر چیزی استفاده شود.ممکن است ژاکتی  داشته باشید که نمی ‌خواهید آن را از دست بدهید. فقط کافیست کوچکترین ردیاب شخصی خود را در یکی از جیب‌هایش فرو کنید و تمام مدت آن را پی‌ گیری کنید. اگر کیف شما دزدیده شود نگران نباشید شما می توانید  خیلی ساده آن را ردیابی کرده و دزد را تحویل پلیس دهید . حتی در بعضی موارد از این ردیاب های کوچک برای ردیابی همسر استفاده شده است.

هر لحظه می توانید در حال ردیابی زنده مکان  مورد نظر باشید. این کار مکان دستگاه را هر ۵ ثانیه به روز رسانی خواهد کرد تا به شما نشان دهد مکان آن در نقشه دقیقا کجاست و به شما کمک می ‌کند ردیاب را در داخل یا جایی پنهان در محدوده دقت 3 متر پیدا کنید. برای مشاهده روی یک نقشه، از هر مرورگر اینترنتی محبوب روی کامپیوترتان می توانید استفاده کنید، یا برنامه تلفن هوشمند را دانلود کنید و در آن به مشاهده مکان دستگاه بپردازید.

مقدار ذخیره باتری در ردیاب شخصی چقدر می باشد؟

لطفا توجه داشته باشید که عمر باتری به تنظیمات مورد استفاده وابسته است. به عنوان مثال، اگر به روز رسانی محل از هر دقیقه به هر ۳۰ دقیقه تغییر دهید، این کار، عمر باتری را به طور چشمگیری افزایش خواهد داد. به طور متوسط بعد از هر بار شارژ کردن کوچکترین ردیاب شخصی خودتان تا دو هفته نیاز به شارژ کردن ندارید.

اهمیت داشتن ردیاب شخصی

سیستم GPS با ارتباط  با ماهواره ‌های جهانی کار می‌کند که با مختصات مکان فعلی آن واکنش نشان می‌دهند. این نرم‌افزار از اطلاعات نقشه ماهواره‌ای برای مطلع ساختن مکان فعلی خود استفاده می‌کند. کسانی که این دستگاه را خریداری کرده اند قطعا از این که این دستگاه را دارند دیگر نگران وسیله نقلیه خود نیستند زیرا به آن‌ها کمک می ‌کند تا به طور موثر وسیله نقلیه خود را کنترل کنند. داشتن این وسیله امنیت بسیار زیادی خواهد داشت، زیرا می‌ دانید که محل این دستگاه می ‌تواند در هر زمانی مورد نظارت شما قرار گیرد.

حال شما می توانید این دستگاه را در هر جایی که مورد نظرتان می باشد وصل کنید و دیگر نگران گم شدن آن نباشید. شرکت ‌های اجاره اتومبیل با داشتن این دستگاه سود زیادی می برند زیرا شخصی که اتومبیل را اجاره کرده است مطمئن خواهد بود که وسیله نقلیه که در آن سفر می ‌کنند تحت نظارت قرار دارد و از محدوده ای که برای آن تعریف شده است خارج نمی شود. این دستگاه بهره‌وری عملیاتی و ایمنی را افزایش می‌دهد و در عملیات اضطراری به عملیات نجات کمک می‌کند و داده‌ها را برای تدارکات فراهم می‌کند.

کوچکترین ردیاب شخصی
کوچکترین ردیاب شخصی

اهمیت استفاده از ردیاب شخصی برای بیماران مبتلا به آلزایمر؟

بیماری آلزایمر باعث می شود تا در نهایت بیمار حافظه خود را از دست بدهد. این ضعف در حافظه می تواند منجر به گم شدن فرد بیمار در خیابان ها شود. با استفاده از کوچکترین ردیاب شخصی این امکان را دارید که بدون این که نزدیک بیمار باشید از آن مراقبت کنید یا در صورت گم شدن فرد مکان آن را خیلی ساده پیدا کنید.

خصوصیاتی که یک ردیاب سگ خوب باید داشته باشد؟

امروزه انواع مختلفی از کوچکترین ردیاب شخصی  برای سگ‌ها در بازار وجود دارد. اکثر موقعیت را از طریق یک فرستنده و گیرنده VHF و یا از طریق یک فرستنده و یک گوشی هوشمند تحویل می‌دهد. دستگاه‌ها با فرستنده‌های VHF بزرگ هستند و همچنین به یک گیرنده VHF که معمولا به شکل یک آنتن بلند است، نیاز دارند. دستگاه به صورت جلیقه یا به صورت قلاده به سگ شما متصل می ‌شود. کوچکترین ردیاب شخصی برای سگ ‌های بزرگ و کوچک، مناسب می باشد. این دستگاه می ‌تواند حتی برای کوچک‌ترین سگ‌ها نیز مناسب باشد.کسانی که سگ دارند امنیت سگشان باید خیلی برایشان پر اهمیت باشد.اولویت اول باید آرامش سگ باشد.مربی سگ باید به شما آرامش خاطر بدهد و نباید نگران این باشید که سگ تان نمی‌ خواهد آن را بپوشد. باید خیلی کوچک باشد که سگ متوجه آن نشود. عمر باطری نیز باید مهم باشد. بیشتر کاربران یک ردیاب سگ هر روز آن را شارژ می ‌کنند، بنابراین بسیاری به دنبال یک ردیاب سگ با یک عمر باتری طولانی ‌تر هستند.

 سرقت موتور سیکلت و دوچرخه

سرقت موتور سیکلت و دوچرخه در کشور ما به بیش از 85000 عدد در سال اتفاق می افتد. اما لزومی ندارد این طور باشد. ما انتخاب بهتری داریم و آن هم استفاده از کوچکترین ردیاب شخصی می باشد. با این دستگاه دوچرخه خودتان یا فرزندتان را ردیابی کنید و دیگر نگران به سرقت رفتن آن نباشید.