آیا تا به حال نام کوچک ترین ردیاب شخصی به گوشتان خورده؟ همان‌طور که می‌دانید ردیاب‌ها انواع مختلفی دارند. هر یک از انواع جی پی اس دارای قابلیت‌ها و قیمت‌های مختلف هستند. اما در این مطلب قصد داریم کوچک‌ترین ردیاب شخصی دنیا را به شما معرفی کنیم. همچنین شما را با مزایا و کاربردهای GPS شخصی کوچک آشنا خواهیم کرد.

کوچک ترین ردیاب شخصی چیست؟

ردیاب شخصی آن قدر کوچک است که تقریبا هر جایی می‌تواند پنهان باشد. با دامنه مکان یابی جهانی و قدرت نگه داشتن شارژ خود به مدت دو هفته مکان خود را در عرض چند ثانیه به شما نشان خواهد داد. شما می توانید از این دستگاه برای ردیابی افراد مانند کودکان خود استفاده کنید. حتی می توانید به ردیابی حیوانات خانگی بپردازید تا در صورت دور شدن از شما آن ها را پیدا کنید. گستره ی استفاده از این وسیله به خاطر اندازه ی کوچکش بسیار زیاد می باشد.

اگر موتور سیکلت دارید این دستگاه را در آن مخفی کنید و دیگر نگران دزدیدن آن نباشید. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که این دستگاه را خریداری کرده سپس مکان دقیق دستگاه را روی نقشه مشاهده کنید. ردیاب شخصی همچنین برای ورزش کردن نیز استفاده می‌شود. به طوری که اندازه ی مسیری که برای دویدن و چربی سوزی طی می کنید را به شما اطلاع می‌دهد.

کوچکترین ردیاب شخصی
کوچکترین ردیاب شخصی

کوچکترین ردیاب دنیا چه کاربردی دارد؟

چیزی که در مورد این ردیاب کوچک جالب است، این است که اندازه آن آنقدر کوچک است که تقریبا می ‌تواند برای هر چیزی استفاده شود. ممکن است ژاکتی داشته باشید که نمی ‌خواهید آن را از دست بدهید. فقط کافیست کوچکترین ردیاب شخصی خود را در یکی از جیب‌هایش فرو کنید و تمام مدت آن را پیگیری کنید. اگر کیف شما دزدیده شود نگران نباشید شما می توانید خیلی ساده آن را ردیابی کرده و دزد را تحویل پلیس دهید . حتی در بعضی موارد از این ردیاب کوچک برای ردیابی همسر نیز استفاده می‌شود!!

مکان دستگاه هر ۵ ثانیه به روز رسانی می‌شود تا به شما نشان دهد مکان آن در نقشه دقیقا کجاست و به شما کمک می ‌کند ردیاب را در داخل یا جایی پنهان در محدوده دقت 3 متر پیدا کنید. شما می‌توانید وارد صفحه خرید ردیاب شخصی افراد شوید و با مزایای این ردیاب به طور کامل آشنا شوید.

مقدار ذخیره باتری در ردیاب شخصی چقدر می باشد؟

لطفا توجه داشته باشید که عمر باتری به تنظیمات مورد استفاده وابسته است. به عنوان مثال، اگر به روز رسانی محل از هر دقیقه به هر ۳۰ دقیقه تغییر دهید، این کار، عمر باتری را به طور چشمگیری افزایش خواهد داد. به طور متوسط بعد از هر بار شارژ کردن کوچکترین ردیاب شخصی خودتان تا دو هفته نیاز به شارژ کردن ندارید.

اهمیت داشتن ردیاب شخصی

سیستم GPS از طریق ارتباط با ماهواره ‌های جهانی کار می‌کند. این نرم‌افزار از اطلاعات نقشه ماهواره‌ای برای مطلع ساختن مکان فعلی خود استفاده می‌کند. داشتن این وسیله امنیت بسیار زیادی خواهد داشت، زیرا می‌ دانید که محل این دستگاه می ‌تواند در هر زمانی مورد نظارت شما قرار گیرد. از این دستگاه برای ردیابی وسایل نقلیه (موتور و ماشین)، افراد (کودکان و سالمندان) و حیوانات استفاده می‌شود.

شما می توانید این دستگاه را در هر جایی که مورد نظرتان می باشد وصل کنید و دیگر نگران گم شدن آن نباشید. شرکت ‌های اجاره اتومبیل با داشتن این دستگاه سود زیادی می برند. زیرا شخصی که اتومبیل را اجاره کرده است مطمئن خواهد بود که وسیله نقلیه تحت نظارت قرار دارد و از محدوده ای که برای آن تعریف شده است خارج نمی شود. این دستگاه بهره‌وری عملیاتی و ایمنی را افزایش می‌دهد و در عملیات اضطراری به عملیات نجات کمک می‌کند و داده‌ها را برای تدارکات فراهم می‌کند. در ادامه چند مورد از کاربردهای ردیاب شخصی را به شما معرفی می‌کنیم.

کوچکترین ردیاب شخصی
با استفاده از کوچک ترین ردیاب شخصی از کودکان خود مراقبت کنید

استفاده از کوچکترین ردیاب شخصی برای کودکان و سالمندان

می‌دانید که امروزه کودکان بسیار در معرض خطر گم شدن یا دزدیده شدن قرار دارند. همچنین سالمندان و والدین ما به مراقبت دوچندان نیاز دارند. با استفاده از ردیاب شخصی شما قادر خواهید بود از کودکان و سالمندان خود حفاظت کنید. کافی است ردیاب را در کیف یا جیب آن‌ها بگذارید و هر زمان که نیاز داشتید از مکان آن‌ها با خبر شوید. برای آشنایی بیش‌تر در این زمینه می‌توانید مقاله ردیاب کودکان و سالمندان را مطالعه کنید.

استفاده از ردیاب شخصی برای بیماران مبتلا به آلزایمر

بیماری آلزایمر باعث می شود تا در نهایت بیمار حافظه خود را از دست بدهد. این ضعف در حافظه می تواند منجر به گم شدن فرد بیمار در خیابان ها شود. با استفاده از کوچکترین ردیاب شخصی این امکان را دارید که بدون این که نزدیک بیمار باشید از او مراقبت کنید یا در صورت گم شدن فرد او را خیلی راحت پیدا کنید.

استفاده از ردیاب شخصی برای همسر

گفتیم که در مواقعی نیز از ردیاب افراد، برای رهیابی همسر نیز استفاده می‌شود. درست است که کمی عجیب به نظر می‌رسد ولی این اتفاق افتاده و همچنان ممکن است بیافتد. در مقاله ردیاب همسر چیست درباره این موضوع و اهمیت اطلاع همسر و فرزند از وجود ردیاب توضیح داده‌ایم.

ردیابی حیوانات با ردیاب کوچک

امروزه انواع مختلفی از کوچکترین ردیاب شخصی برای حیوانات در بازار وجود دارد. دستگاه ردیاب حیوانات معمولاٌ به صورت جلیقه یا به همراه قلاده به سگ شما متصل می ‌شود. ردیاب شخصی برای انواع سگ ‌های بزرگ و کوچک مناسب می باشد. این دستگاه می ‌تواند حتی برای کوچک‌ترین حیوانات نیز مناسب باشد. برای ردیاب حیوانات معمولاً عمر باطری و با دوامی آن بسیار مهم است. همچنین کوچک بودن آن نیز اهمیت دارد که باعث اذیت حیوان نشود. از کوچک ترین ردیاب دنیا برای ردیابی حیوانات نیز استفاده می‌شود.

ردیابی موتور سیکلت و دوچرخه

سرقت موتور سیکلت و دوچرخه در کشور ما به بیش از 85000 عدد در سال اتفاق می افتد. اما لزومی ندارد این طور باشد. ما انتخاب بهتری داریم و آن هم استفاده از کوچکترین ردیاب شخصی می باشد. با این دستگاه دوچرخه خودتان یا فرزندتان را ردیابی کنید و دیگر نگران به سرقت رفتن آن نباشید.

ردیاب ng55 کوچکترین ردیاب شخصی دنیا

خرید کوچترین ردیاب شخصی دنیا

همان‌طور که دیدید مزایا و کاربردهای استفاده از ردیاب کوچک شخصی را به شما معرفی کردیم. ردیاب شخصی برای افراد، وسایل نقلیه و حیوانات استفاده می‌شود. شما می‌توانید ردیاب ng55 را از سایت نیکان جی پی اس با قیمت مناسب تهیه کنید. برای خرید کوچکترین ردیاب شخصی دنیا می‌توانید وارد صفحه محصولات یا صفحه ردیاب خودرو شوید. در صورتی که ردیابی با ابعاد کوچکتر از ng55 یافتید، یک ng55 رایگان از نیکان جی پی اس دریافت کنید!امیدواریم که این مقاله باب میل شما بوده باشد. سوالات و نظرات خود را در بخش دیدگاه ها از ما بپرسید.